Destek | Tekne, Katamaran, Yat Kiralama | Teknelink

Tekne nasıl kiralanır?

+ -

Teknelink.com üzerinden tekne kiralamak çok kolay. Tatilinizi geçirmek istediğiniz tarihleri belirleyin, istediğiniz tekneyi seçin, tatiliniz öncesinde size özel hazırlanmasını istediğiniz ekstra paketlerinizin seçimlerini tamamlayarak, kolay ödeme yöntemleri ile yaz tatil planlamanızı eksiksiz tamamlayın.

Charter tekne ne demek?

+ -

Haftalık olarak kiralayabileceğiniz tekneler charter tekne olarak geçmektedir. Teknelink.com üzerinden seçeceğiniz tekneler ile tatilinizi erken ve eksiksiz planlayabilir, eşsiz rotaları ile doğanın ve huzurun tadını çıkarabilirsiniz.

 

Tekne kiralama fiyatları ne kadar? / XXX tarihler arasında ücret ne kadar?

+ -

Teknelink.com anasayfası üzerinden belirleyeceğiniz tarihler için tekne kiralama fiyatlarını görebilirsiniz.

Hizmetin içine neler dahil?

+ -

Tekne kiralama fiyatına tüm ekipmanların kullanımı dahildir. Fiyatlara turizm vergisi, liman masrafları, yakıt ve yiyecek & içecek dahil değildir.

Hizmetin içine neler dahil değil?

+ -

  Hizmetimizin içerisinde kumanya, kaptan kiralama ücreti, dahil değildir.

Havlu ve nevresime ekstra ücret isteniyor mu?

+ -

1 hafta kiralamalarda 1 takım havlu ve 1 takım nevresim için ücret alınmamaktadır. Ekstra istenmesi dahilinde ücrete tabi tutulmamaktadır.

Bot için ekstra ücret isteniyor mu?

+ -

Bot için ekstra bir kiralama ücreti talep edilmemektedir.

Transit log cleaning nedir?

+ -

Transitlog, diğer adıyla ‘’Liman Yat Kayıt Belgesi’’, teknenin seyre her çıkışından önce alınması zorunlu olan izin belgesidir.

Tekneyi kiraladıktan sonra marinada konaklama yapılabilir mi? Marinadan hangi gün ayrılmalıyım?

+ -

Tekne kiralandığı gün marinadan ayrılmak gerekmedir, Bir gece kalma ücreti ödendiği taktirde marinada konaklama sağlanmaktadır. Firmamız kiraladığınız haftada 1 gece konaklama sağlamaktadır. Konaklama sağlanıldığı Check out gecesi olan Cuma gecesidir.

Kaç kişiye kadar kiralama yapabiliyoruz?

+ -

Tekne özellikleri ve kapesiteleri doğrultusunda 6 ile 8 arasında değişkenlik göstermektedir.

Teknelerde kaç kabin bulunuyor?

+ -

Teknelink.com üzerinden seçeceğiniz teknelerin kabin sayılarını inceleyebilirsiniz.

 

Tekneyi teslim ederken depo dolu mu olmalı boş mu?

+ -

Teknelerimizin yakıt depoları dolu teslim edilip dolu teslim alınmaktadır.

Havalimanı transfer hizmeti var mı?

+ -

Havalimanı tranfer hizmeti için info@teknelink.com üzerinden mail olarak talep edebilirsiniz.

 

Ödeme işlemini nasıl gerçekleştirebilirim? Depozito verilmesi gerekli mi?

+ -

Misafir rezervasyonu onayladıktan sonraki 7 gün içinde toplam tutarın % 50'si kadar peşinat ödemekle yükümlüdür veya tamamını. Kalan tutar tekne tesliminden 6 hafta önce ödenecektir. Tüm banka masrafları misafire aittir.

Ödeme işlemi internet sitemizden kredi kartı ile veya şirket hesaplarımıza havale yöntemi ile geçekleştirilebilir. Depozito tekneye gelindiği gün sizleri karşılayan ekibimiz tarafından nakit veya kredi kartı ile bloke işlemi ile gerçekleştirebilirsiniz.

Neden tekne kiralarken Teknelink’i tercih etmeliyim?

+ -

Teknelink.com ile tekne kiralamak çok kolay ve güvenilirdir. Tatilinizi planladığınız tarihlerdeki uygun tekneleri hızlıca görebilir, tekne özelliklerini tüm detayları ile inceleyebilir, size uygun tekne seçiminiz ardından sizlere özel hazırlanacak olan yiyecek-içeçek paketleri, tatilinize eğlence katacak ürünler ile eksiksiz tatil keyfine ulaşabilirsiniz. Tatiliniz boyunca sizlere 7/24 ulaşabileceğiniz uzman personellerimiz ile eksiksiz ve sorunsuz tatile sadece teknelink.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tekne müsaitliğini nasıl kontrol edebilirim? Rezervasyon işlemlerini nasıl gerçekleştirebilirim?

+ -

Teknelink.com anasayfa üzerinden tarih seçimini yaparak müsait tekneleri görebilirsiniz. Tekne seçiminizin ardından ödeme sayfası üzerinden rezervasyon işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Tekneler hakkında detaylı bilgiyi nereden edinebilirim?

+ -

Tekneler ile ilgili tüm bilgiye teknelink.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca 7/24 sizlere hizmet edecek olan müşteri temsilcilerimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

E-Mail: info@teknelink.com

Mobil: +90 533 672 41 83

Whatsapp Destek Hattı: +90 532 154 32 26

İptal ve iade süreçleri nasıl işliyor?

+ -

Nedeni ne olursa olsun misafir, önceden belirlenen tarihte tekneyi teslim alamıyorsa kendi yerine tekneyi kiralayacak başka bir misafir bulabilir. Eğer başka bir misafir bulamaz ve turu iptal etmek durumunda kalırsa tekne sahibine aşağıdaki şekilde ödeme yapmakla yükümlüdür;

Kesin rezervasyondan sonraki iptallerde toplam tutarın ’u (Geri alınamaz.)

Tur başlangıcından 90 ila 60 gün önceki iptallerde toplam tutarın %30’u

Tur başlangıcından 59 ila 30 gün önceki iptallerde toplam tutarın %50’si

Tur başlangıcına 29 gün ve daha az süre kala iptallerde toplam tutarın 0’ü.

Teknelink olarak sizlere hayalinizdeki mükemmel tekne tatilini yaşatıyoruz.

Ekstalarıyla sizlere eksiksiz bir tatil imkanı sunan Teknelink’te tekne kiralamaların yanında kiralayabileceğiniz ekipmanlar, satın alabileceğiniz yiyecek-içecek paketleri ile birlikte hayalinizdeki kusursuz tatile hemen kavuşun!

Hayalinizdeki tatile kapıyı aralayacak olan bu linkte teknenizi kiralamak için dilediğiniz tarih aralığını kolayca seçebilirsiniz, tekne seçiminizin ardından yapacağınız ekipman ve yiyecek-içeçek paket seçimleri ile birlikte tekneniz tatil öncesinde sizin için hazır hale getirilecektir.

Tekne kiralamak hiç bu kadar kolay olmamıştı! 7/24 ulaşabileceğiniz Müşteri Temsilcimizden tekne kiralama fiyatları, tekneler ve sürece dair her türlü sorunuz için bilgi alabilir, uzman personellerimiz ile birlikte hayalinizdeki tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

İletişim

+90 533 672 41 83

E-Posta

info@teknelink.com
Size daha iyi hizmet verebilmek için çerezleri kullanıyoruz.
Çerez politikası.